Čeština pro cizince

Výuku češtiny u nás můžete absolvovat v krátkodobých i dlouhodobých individuálních kurzech. Kurzy češtiny organizujeme pro jakoukoliv úroveň pokročilosti, studijní plán sestavíme podle potřeb zákazníka.
Kurzy jsou určeny cizincům jakékoliv národnosti, kteří se pro základní dorozumění potřebují naučit alespoň to nejdůležitější z českého jazyka. Výuka většinou probíhá v českém nebo anglickém jazyce.

Studijní plán zahrnuje procvičování verbální komunikace, porozumění, čtení, gramatiky a psaní.

Kromě výuky českého jazyka získají studenti v kurzu i cenné informace o životě v České republice, především o tom, jak si poradit s problémy každodenního života, popř. o fungování různých institucí a úřadů potřebných pro každodenní život cizinců v naší zemi.

Výuku zajišťují rodilí mluvčí českého jazyka s univerzitním vzděláním. K výuce používáme moderní učebnice vhodné pro všechny, kteří se chtějí naučit nebo se zdokonalit v českém jazyce.

Zkouška je nutná pro získání trvalého pobytu v České republice, dle novely zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území České republiky.


Cena lekcí závisí na počtu vyučovaných osob, periodicitě a náročnosti výuky. Konkrétní cenu Vám rádi sdělíme telefonicky nebo mailem na základě Vaší specifikace.

Příjem poptávek a objednávek: telefonicky, e-mailem, poštou, faxem nebo osobně (viz kontakty).

Platit lze hotově nebo na fakturu bankovním převodem.


KONTAKTNÍ INFORMACE

 • Překlady, tlumočení, konzultace

  Mgr. Nora Doušová
  soudní tlumočnice

  mobil: +420 608 410 733

  tel./fax: +420 530 345 758

  e-mail: office@contira.eu

 • Výuka, lektorská činnost a poradenství

  PhDr. Jaroslava Doušová
  projektová manažerka a koordinátorka

  mobil: +420 776 711 070

  tel./fax: +420 545 577 789

  e-mail: office@contira.eu